Vinno Q

ULTRASONOGRAF W SMARTFONIE

Wyjątkowa jakość

W przeciwieństwie do innych ultrasonografów mobilnych współpracujących z urządzeniami typu smart, seria VINNO Q została zaprojektowana do użytku jako kompletny system ultradźwiękowy. Urządzenie posiada wysoką rozdzielczość obrazu, zaawansowane archiwum pacjentów i kompletny pakiet oprogramowania.

Aplikacje

Medycyna ratunkowa, badania jamy brzusznej, położnictwo i ginekologia, urologia, pediatria, powierzchowne struktury i naczynia, diagnostyka narządu ruchu itp.

Opis

Oprogramowanie do uruchamiania serii Q jest bezpłatne (bez subskrypcji) i proste w użyciu. Zawiera jednak również wiele funkcji dla zaawansowanych użytkowników.

Seria Q ma stopień ochrony IPX7, co oznacza, że ​​można ją zanurzać w wodzie lub innych środkach dezynfekujących na maksymalnie 30 minut.

VINNO Q wykorzystuje innowacyjną platformę obrazowania ultrasonograficznego RF, która zapewnia badanie najwyższej jakości.

Seria VINNO Q obsługuje obrazowanie panoramiczne, ulepszanie igły, DICOM, łączność zdalną i wiele więcej.

Masz pytania? Zadzwoń.

+48 604 817 157

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz kontaktowy, by umówić się na spotkanie, na którym dobierzemy sprzęt na miarę Twoich potrzeb. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji oraz testów sprzętu medycznego.